NEJVĚTŠÍ CHYBA KTEROU VŽIVOTĚ MŮŽETE UDĚLAT,JE MÍT POŘÁD STRACH ŽE NĚJAKOU UDĚLÁTE.

MÉ VÝKLADY SNŮ.

SEN DCERY MÉ KAMARÁDKY

14. ledna 2018 v 13:02 | Zlatice

Procházela jsem se ještě s jednou osobou (nevím přesně kdo to byl, tak ho tady pojmenuji jako Mira) po lese a byli jsme jen na procházce, pohoda, slunečný den. Les byl celkem bohatý, zelený a bylo tam příjemně. Po chvíli jsem si všimla napřed kouře, když jsem se rozhlédla kolem sebe, pak i oheň, postupně jsem viděla čím dál víc hořících stromů, tak jsem na to upozornila Miru (protože nevypadal, že to zaregistroval), a jak jsme tím lesem procházeli a ani moc nevěděli co s tím, Mira mi najednou sdělil, že do lesa totiž spadl meteorit, tak proto ten oheň. Tak jsme tedy začali hledat to místo, kde dopadl a když jsme ho pak našli, vlastně tam ani vůbec nebyl meteorit, ale byl tam prostě vyrytý velký obrys srdce. Připomnělo mi to kruhy v obilí, tak možná něco podobného. Docela mě to překvapilo, a i trochu uklidnilo, protože jsem čekala nějaké 'nebezpečí' a místo toho jen vyryté srdce? Tím to nejdůležitější asi skončilo, protože co se dělo po té, už si moc nepamatuji. Ale mám pocit, že to souvisí s Mirou.


CO SEN ZNAMENÁ


Snem tě provádí tvůj duchovní rádce každý nějakého, máme a ve snech k nám promlouvají a někdy je můžeme i vidět. Změnila jsi v životě zásadní věci, máš dobrý pocit. Líbí se ti v nové kůži. Odpoutala si se od minulosti necháváš jí za sebou. Oheň vše čistí. Musí zmizet vše staré a nepotřebné v tvém myšlení, i v životě. Něco ti, ale chybí, aby si byla úplně spokojená. Hledáš jméno pro ten pocit. Na vše se ptej tichého hlasu svého srdce a zůstaneš v bezpečí a klidu.


MÉ VÝKLADY SNŮ

6. ledna 2018 v 8:22 | Zlatice
Jak už jsem psala na stránce (něco o mě) tak se zajímám o různá témata o tom, co se nachází mezi nebem a zemí.
Takže tady bych se chtěla věnovat výkladům snů, tak jak to umím já. Nepoužívám žádné snáře. Když mně někdo napíše nebo řekne svůj sen tak se ve mně něco sepne a vím, co sen znamená.
Ale také už se mě několikrát stalo že po přečtení snu jsem měla, hlavu prázdnou prostě nepřišla žádná odpověď. Už vím, že to znamená neplést se prozřetelnosti do cesty. Asi je to pro to, aby si člověk, kterému se sen zdál, sám něco uvědomil, nebo se nad snem zamyslel a něco pochopil.
Pro ty kteří dočetli až sem dám na tuto stránku několik ukázek snů i toho co znamenají
SEN MÉ KAMARÁDKY
Zdál se mi sen a myslím, že mi to má něco říci. U baráku kde jsem bydlela jako malá holka, ( i v reálu), byl nějaký sraz nebo oslava metalistů nebo motorkářů? Nevím tak jsem to vnímala. Prostě se něco oslavovalo. V tom baráku byly dvoje dveře s boční strany, kde se scházelo dolů k nim. Jedny dveře vedli do sklepů a druhý dveře byly zavřené s nápisem zákaz vstupu. No já neměla nic, jiného na práci než prozkoumat co se za těmi dveřmi skrývá. Měla jsem ale určitý strach, no moje zvědavost vyhrála tak jsem ty dveře zkusila otevřít. Kupodivu, byly, odemčené což jsem se divila. Otevřela jsem je a koukla dovnitř jen od dveří, byla tam tma, ale ne moc velká viděla jsem, mírný kopeček směrem dolů bylo mi z toho nepříjemně, zahlédla jsem tam, že se něco pohnulo, šla jsem trošku blíž a viděla zvíře zvláštní zvíře, něco mezi psem a kočkou, to zvíře pomalinku postupovalo ke mně, jenže já jsem z něho měla tak trochu strach tak jsem ty dveře zavřela a utekla prostě pryč odtud. No ale po chvilce mi to nedalo a bylo mi toho zvířete líto tak jsem tam šla znovu, došla jsem tam a byly tam dva nějací kluci a to zvíře už bylo venku s nimi, byl to pes krásně chlupatý a měl smutek v očích, mrzelo mě že jsem ho já dřív nevzala, ale šla jsem k nim a koukala mu do očí, byl smutný ale když mě viděl tak nějak se rozjásal, přišel sám za mnou a ti kluci prostě hleděli překvapení a já toho psa vzala do rukou a uklidňovala ho že už je to dobrý, tak nějak jsme se skamarádily. Byla jsem, ráda že ho mám a nakonec jsem si usmyslela, že si ho vezmu domů. No nevím, jak to dopadlo. Protože jsme byly už jen před barákem a prostě slavily s ostatními. Ale myslím, že jsem si ho nakonec mohla nechat, protože jsem ještě viděla mamku, jak se na nás dva dívá a byla spokojená. Pořád na ten sen myslím a přemýšlím co, to znamená.
CO SEN ZNAMENÁ
No já bych to viděla takto. Přesto že máš, dveře otevřené bojíš, se do nich vstoupit. Tvoje zvědavost je silnější než odvaha zkusit něco nového. Proto se za dveřmi poznání cítíš nejistě a nakonec je strach silnější a utíkáš. Nejdřív to zvíře nebylo ani kočka ani pes a to proto, že ty sama si rozhozená na dvě strany. Pes je symbol služby a podřízení se někomu něčemu. Pes, je závislí na lidech, se kterýma, žije, potřebuje je ke svému životu atd. kočka, jako symbol znamená svobodu a to ve všech rovinách. Kočka lidi ke své existenci nepotřebuje a je s nimi jen když sama chce. Dělá si, co chce a na nikoho se neohlíží. Když jsi tam vstoupila tak ti byla, dána možnost si vybrat kým chceš, být. Utekla jsi spět mezi lidi, takže sis vybrala symbol psa. Ten smutek v jeho očích je tvým smutkem protože si neudělala krok v před ale krok do vzad. Za tím psem jsi šla až po té co si sním hráli ti kluci. To znamená, že se ve svém životě se necháváš ovlivňovat tím, co dělají ostatní lidé. Nejdeš svou vlastní cestou. To že jste se s tím psíkem nakonec sladili a porozuměli si to znamená že ty přijmeš samu sebe, ale to že pak už ve snu s tebou nebyl znamená že k tomu než se přijmeš a vše pochopíš budeš potřebovat ještě hodně času. Mamka je naše vnitřní já, a pokud byla spokojená tak i ty budeš spokojená, až cestu poznání dokončíš.
 
 

Reklama